נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : גבי זסלבסקי

טיפול בהפרעות קשב וריכוז

טיפול בהפרעות קשב וריכוז - חשיבות האבחוןאבחון  מוקדם הוא תנאי חשוב ואף הכרחי למתן טיפול בהפרעות קשב וריכוז. יש לא מעט מבוגרים אשר באיחור ניכר, מתגלים כמי שלוקים בהפרעות קשב וריכוז. כאשר הם מתגלים ככאלה,  כתוצאה... (קרא עוד...)

הומאופתיה

  הומאופתיה קלאסית, הומאופתיה לילדים, טיפול הומאופתי, הומאופת הכל על הומאופתיהשיטת טיפול שחוללה מהפכה בעולם מחלות והטיפול בהן:   טיפול הומאופתי מה זה.. למי זה יכול לעזור? כל מחלה שפוקדת את... (קרא עוד...)

טיפול בטיקים

טיקים אפשר לצאת מהבושה!הרעשים והתנועות הלא רצוניות של הילד משגעות אתכם?שאלת את עצמך כבר אלף פעם מה ומי צריך את התנועות או הקלות  הלא רצוניות האלה?אז אתם לא לבד, שמם המקצועי של תופעות אלו הוא טיקים ויש לנו פתרון... (קרא עוד...)

מהי הומאופתיה קלאסית

הומאופתיה קלאסית היא שיטת טיפול שחוללה מהפכה בעולם בזכות גישתו הייחודית של אבי השיטה, הרופא סמואל הנאמן, אשר ניסח את התיאוריה "דומה בדומה ירפא" שגורסת כי אם חומר מסוים גורם למחלה הרי שכמות מזערית מאותו החומר תגרה את כוח... (קרא עוד...)

חום בראיה הומאופתית

ההומאופתיה קלאסית מכירה בחום ויודעת את חשיבותו, במאמר זה אנסה להסביר את המושג "חום" בראיה כללית ואת הדגשים ההומאופתים ביחס לחום. התייחסותי במאמר זה היא על חום שנגרם עקב מחלה ולא כתוצאה ממכת שמש שבה יש קריסה של מנגנוני... (קרא עוד...)

ההיסטוריה של ההומאופתיה

  ע"מ לגולל את ההיסטוריה של ההומאופתיה יש להתחיל ולסיים באבי ההומאופתיה כריסטיאן פרידריך סמואל הנאמן. הנאמן נולד בעיירה מייסן שבפרוסיה הגרמנית. הוריו גידלו אותו קרוא וכתוב כבר בילדותו, אביו השפיע עליו מאוד ע"י הקניית... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי בסחרחורות

סחרחורות - יש פתרון אם לפעמים אתם לא בטוחים מה מסתובב יותר מהר, אתם או החדר,אז כנראה שאתם סובלים מתופעה של סחרחורות.אין בעיה. הולכים לרופא, מקבלים זריקה/ כדורים/ מדבקות וזה עובר. זאת אומרת, עד לפעם הבאה.ואז שוב – לרופא,... (קרא עוד...)

בחילות בהריון

  סובלת בחילות בהריון? – הטיפול הכי בטוח, לך ולעובר, בשביל נשים רבות, בחילות בהריון מגיעות בעסקת חבילה עם ההריון ורובן ככולןמקבלות בהשלמה את הגזירה. האם ידעת שטיפול הומאופתי יכול לפתור אותךמהרעה החולה... (קרא עוד...)

תחליף ריטלין

טעמים רבים  וטובים להעדפת תחליף ריטלין סביר להניח, כי חלק הארי מהוריהם של ילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז מכירים את "תרופת הפלא" – ריטלין.  עדויות של  הורים שילדיהם השתמשו בתחליף ריטלין מצביעות במפורש על... (קרא עוד...)

טיפול הומאופתי בסינוסיטיס

  סינוסיטיס סינוסיטיס יש דרך להפסיק לסבול, טיפול בסינוסיטיס יעיל ומבטיח גם לך!  ניתן לעזור לא חייבים לחיות בסבל ובכאב   סינוסיטיס מה זה... סינוסיטיס היא דלקת בקרומי הסינוסים המתחוללת בגלל זיהום ויראלי בדרכי... (קרא עוד...)

טיפול בטחורים

  טחורים אתה סובל מטחורים? הטחורים כואבים ומדממים? פוחד מניתוח ?לנו יש פתרון! אנחנו יכולים לעזור גם לך! נסיון מוכח של מטופלים רבים.רגע לפני התערבות כירורגית רגע לפני אשפוז פנה אלינו.שוקלים צריבה קשירה או ניתוח ( אלוהים... (קרא עוד...)

אלרגיה בעיניים

אלרגיה בעיניים מטרידה ומעצבנת. העקצוצים. הצריבות. הגירודים. השפשופים. האדמומית. הטשטוש, שלא לדבר על נפיחות טורדנית, אבל אלרגיה בעיניים לא צריכה להיות מנת חלקם של רבים.טיפול באלרגיה בעיניים יכול לעזור גם לכם.אז לא צריך... (קרא עוד...)

טיפול באלרגיה בעור

אלרגיה בעור - יש מי שהמלה אלרגיה מתקשרת בתודעתם ובדימוייהם לאו דווקא עם חומרים שונים אלא עם בני אדם. לא פעם שומעים אנשים אומרים זה לזה "אני אלרגי לגביו" או, לחלופין "הוא גורם לי פריחה רק מזה שאני רואה אותו".אותה סיבה שבה... (קרא עוד...)

גליכול – תכשיר הומאופתי? מוצר מדף? מהו גליכול

גליכול – תכשיר הומאופתי? מוצר מדף? מהו גליכול. התרחבות המודעות ליתרונותיה של הרפואה האלטרנטיבית בכלל וההומאופתיה בפרט, לצד ההצלחות הגדולות, שמביאה איתה שיטת הריפוי ההומאופתית, יוצרים לעיתים מצבים שהציבור אינו מודע... (קרא עוד...)

תזונה בהריון

עבור נשים רבות, צירוף המלים "תזונה נכונה בהריון" נשמע כפרדוקס. קשה מאד לעקוב אחר התפריט היומי שקובע  - סלט בארבע אחה"צ, כאשר כל תא בגופך זועק – גלידה, עדיף בטעם מנטה ועכשיו! אין תקופה שקשה יותר להתנהגות תזונתית... (קרא עוד...)

טיפול במעי רגיז

מעי רגיז גורם סבל ואי נוחותהבטן נפוחה ?מתקשים ביציאה?מתקפות גזים ללא הפסקה?יש פתרונות! מעי רגיז – תודו שזה מרגיז.. מעי רגיז היא תסמונת מרגיזה. רופאים מגדירים אותה על פי רוב על ידי שלילת מחלות פוטנציאליות אחרות,... (קרא עוד...)

טיפול בהפרעות קשב וריכוז

טיפול בהפרעות קשב וריכוז - חשיבות האבחון אבחון מוקדם הוא תנאי חשוב ואף הכרחי למתן טיפול בהפרעות קשב וריכוז. יש לא מעט מבוגרים אשר באיחור ניכר, מתגלים כמי שלוקים בהפרעות קשב וריכוז. כאשר הם מתגלים ככאלה,  כתוצאה מאבחון,... (קרא עוד...)

טחורים חיצוניים

טחורים בכלל (טחורים חיצוניים בפרט), הם מכה שאינה כתובה ( אולי כן?) בתורה, אבל היא מוכרת מקדמת דנא. הלוקים בהם מכירים את המאמץ המתיש הכרוך בניסיון להיראות כמי שאינם סובלים מתופעה של טחורים  בכלל  ו טחורים חיצוניים בפרט... (קרא עוד...)

טיפול בדלקת בדרכי השתן אצל נשים

דלקת בדרכי השתן אצל נשים – מפה לאוזן זה שורף. זה רגיש. לא נעים. זה נלחש מפה לאוזן, עובר כשמועה או כסוד. דלקת בדרכי השתן אצל נשים. נשים רבות לוקות בהן, דלקת בדרכי השתן אצל נשים - כל מה שצריך לדעת על התופעה.המבנה האנטומי של... (קרא עוד...)

טיפול בדלקת בדרכי השתן אצל ילדים

טיפול בדלקת בדרכי השתן אצל ילדים – כשהפיפי שורף... כל כאב של ילדים מכמיר את הלב. דלקת בדרכי השתן אצל ילדים ניתנת לזיהוי קל גם בהעדר תלונה מפורשת, קל חומר כאשר ילד מתלונן כי " שורף לי הפיפי" .דלקת בדרכי השתן אצל ילדים... (קרא עוד...)


  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים