מחלות והטיפול בהן

הומאופתיה - פתרון שורשי ועמוק
כהומאופת פונים אלי אנשים רבים ומפנים שאלות רבות לגבי מהי הומאופתיה והאם היא יכולה לעזור במגוון בעיות נקודתיות.בכל הרצאה שאני מעביר אני נשאל בקביעות אותן שאלות "האם הומאופתיה יכולה לעזור ב:בעיות קשב וריכוז,קשיי למידה, סחרחורות בחילות בהריון מחלות ילדים ועוד.
תשובתי היא אחת -הומאופתיה קלאסית מטפלת באדם הומאופתיה קלאסית מביאה ריפוי אמיתי ע"י עידוד תהליכי ריפוי טיבעיים של גוף האדם.

עקרון האינדיווידואליות
הומאופתיה קלאסית מסתמכת על עיקרון האינדיווידואליות, אין שניים זהים ,לא פתיתי שלג ולא אנשים, לכל אחד מאיתנו חשיבה משלו ודרך שונה שבא הוא חווה את העולם.
שינוי בתחושות ובתפקודים התקינים של האדם נקרא מחלה. כל עוד אין לנו כאבים או בעיות אחרות אנחנו בסדר. מתי מתחילות הבעיות?? כאשר אנחנו מרגישים כאב בראש או בחילה או סחרחורת תופעה מציקה מטרידה כלשהי שיש להיפתר ממנה לאלתר.גם בזמן שאנו חולים החולי שלנו לא זהה בשום צורה שהיא לחולי של מישהו אחר, ניקח לדוגמא כאב ראש, רובה הגדול של האוכלוסייה סבל או סובל מכאב ראש אבל לכל אחד מאפיינים אחרים לאחד כואב ברכות, לשני כואב מאחור, לשלישי זה מקרין לצוואר ורביעי לא מצליח לפתוח את העיניים מרוב כאב.

המחלה כרמז
ההומאופתיה הקלאסית גורסת שסך כל התופעות החולניות שמהן סובל אדם בנקודת זמן מסוימת מהוות חלון ורמז למקור התופעה. כאב הראש אשר מתלווה לו לחץ חזק בעיניים הוא התוצאה, אך תוצאה זו קוראת ומכווינה את ההומאופת לכיוון שורש הבעיה. בשיתוף עם שאר מאפיינים שהאדם מתאר באותה נקודת זמן יודע ההומאופת מה התכשיר המתבקש בכדי להסיר את הגורם,ולפתור את הבעיה משורשה.
לאחר הסרת הגורם אין סיבה שיתקיימו תופעות חולניות כי הרי שום דבר לא יכול להתקיים ללא שורשו.,וכך נעלם גם כאב הראש. בשלב זה אציין שכאב ראש הינו רק דוגמא אחת, הסבר זה נכון לכל תופעה חולנית שממנה סובל האדם.

מחלות והטיפול בהן
כל מחלה שפוקדת את הגוף האנושי מתנהגת לפי כללים ברורים פשוטים והגיוניים, לכל התופעות יש שורש רוחני אחד שמהווה את מקור הבעיה. שימוש ברמדי הומאופתית מסיר את התופעה משורשה, לאחר ההסרה יכול גופנו להתקדם לריפוי ובריאות ללא מכשולים והפרעות.

חשוב להדגיש הומאופתיה עושה דבר אחד בלבד, הומאופתיה עושה תיקון רוחני.

את עיקר העבודה עושה האדם בכוחות עצמו בדרך הטבעית והנכונה ביותר עברו.

לקבלת ייעוץ חינם לחץ כאן חייג: 09-9559496 או 0509691079


| טיפול הומאופתי || רוחני |
 
 
פנו אלינו ונשמח לעזור


* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים