טיפול בהפרעות קשב וריכוז

טיפול בהפרעות קשב וריכוז - חשיבות האבחון

אבחון מוקדם הוא תנאי חשוב ואף הכרחי למתן טיפול בהפרעות קשב וריכוז. יש לא מעט מבוגרים אשר באיחור ניכר, מתגלים כמי שלוקים בהפרעות קשב וריכוז. כאשר הם מתגלים ככאלה,  כתוצאה מאבחון, נשמעת טענה מוכרת "אילו רק היו מאבחנים אותם מוקדם יותר, בילדותם, הכל היה נראה אחרת".

טיפול בהפרעות קשב וריכוז מגביר ומשפר את סיכויי המאובחנים למצות את כישוריהם ולהעצים את יכולותיהם. כאשר הגוף מאוזן והנפש נרגעת משתפרות היכולות, וגם מי שלוקים  בהן – טיפול בהפרעות קשב וריכוז מאפשר להם להגשים כמעט כל מטרה שהם מציבים לעצמם.

טיפול בהפרעות קשב וריכוז – שתי גישות  אפשריות

מאז שמוכרות ומאובחנות הפרעות קשב וריכוז כתופעה שלא מעט ילדים ומבוגרי לוקים בה,התפתחו  גישות שמהן נגזרו שיטות טיפוליות שונות בתחום טיפול בהפרעות קשב וריכוז.
גישה רווחת אחת היא הגישה, לפיה טיפול בהפרעות קשב וריכוז ייעשה באמצעות טיפול תרופתי, ובמקרה זה – טיפול בהפרעות קשב וריכוז – על-פי-רוב ייעשה באמצעות רטלין. גישה שנייה, אשר באחרונה רבים נוטים לאמץ אותה ולנהוג על פיה היא הגישה ההוליסטית, שבה המענה הטיפולי בתחום טיפול בהפרעות קשב וריכוז אינו בתופעה עצמה אלא בשורשיה.  על פי גישה זו, הילד הוא אישיות המורכבת מגוף ונפש.  טיפול בהפרעות קשב וריכוז יעיל הוא זה שנותן מענה למאפייניה הייחודיים של התופעה הכללית המכונה הפרעות קשב וריכוז.

הומאופתיה בשירות טיפול בהפרעות קשב וריכוז

להומאופתיה יש מענה טיפולי טוב ויעיל בתחום טיפול בהפרעות קשב וריכוז. הערך המוסף שלו – השבת איזון שמופר, גופני ונפשי, שיפור ניכר ביכולות הקוגניטיביות, המוטוריות, במערכות היחסים החברתית, באיכות השינה, בהגברת התיאבון ועוד – מעיד על יעילות השימוש בתכשירים הומאופתיים וממחיש את תועלתם. שלא כמו רטלין, הניתן, על-פי הגישה  הטיפולית הרווחת, לכל ילד המאובחן כלוקה בהפרעות קשב וריכוז, רמדי הומאופתית מותאמת ישירות, באופן פרטני ממוקד ונקודתי, ללוקים בהפרעות אלה. טיפול בהפרעות קשב וריכוז על-פי ההומאופתיה  הוא רך ועדין. הוא אינו כרוך בתופעות לוואי ולא נעשה בו כל שימוש בכימיקלים.

טיפול בהפרעות קשב וריכוז כל כולו על טהרת תכשירים טבעיים. טיפול בהפרעות קשב וריכוז יכול להיות כפול – הן ברטלין והן בתכשיר הומאופתי. יגידו ויעידו מטופלים: ככל שהועיל הטיפול ההומיאופתי נחלש ואף התבטל הצורך בהמשך צריכת רטלין.    

לקבלת ייעוץ חינם לחץ כאן או חייג: 09-9559496 או 0509691079

 


| הפרעת קשב וריכוז || טיפול בקשב וריכוז |
 
 
פנו אלינו ונשמח לעזור


* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים