התכווצויות בהריון

התכווצויות בהריון, המופיעות ללא תופעות נוספות, אינן נעימות לאישה ההרה ובוודאי שאינן מוסיפות בריאות לה, או לעובר.


רק טיפול הומאופתי מבטיח שימוש באמצעים טבעיים ובטוחים לאם ולעובר הפותרים את הבעיה ואף מונעים התכווצויות בהריון בהמשך.
התכווצויות בהריון בשלב המוקדם

במהלך חודשי ההריון, חווה האישה תחושות חדשות רבות ולא תמיד ברור מה באמת קשור להריון ומה לא.

 


חלק מהתופעות לא זקוקות להתייחסות מיוחדת, מכיוון שאינן משפיעות על המשך ההריון. אבל "התכווצויות בהריון", לא רק שראויות ליחס מיוחד, אלא שיש לטפל בהן באופן מיידי.

התכווצויות מוקדמות בהריון נחשבות כאלה, אם הן מופיעות לפני השבוע ה - 36 להריון. התכווצויות בהריון יכולות להופיע מכמה סיבות, שאינן מבשרות דווקא על לידה מוקדמת, חלילה. בין השאר, התייבשות עקב שתייה מועטה, לחץ נפשי, קיום יחסי מין, פעילות פיזית מאומצת כמו הרמת משאות כבדים, זיהום כלשהו – בחניכיים, בדרכי השתן ועוד.

טיפול כללי בהתכווצויות בהריון לעומת טיפול פרטני ייחודי

אם אשה מגיע לבית החולים עם התכווצויות בהריון, סביר להניח שהיא תאושפז לצורכי מעקב ובדיקות נוספות ובמידה ולא מתגלה סיבה רפואית הגורמת לתופעת ההתכווצויות מוקדמות ואין דימומים חזקים או סימנים של תחילת לידה, היא תישלח לביתה כעבור זמן מה עם ההמלצה הכללית והלא מפתיעה – לא להתאמץ.

לעומת זאת, אם מגיעה אותה האישה לטיפול הומאופתי עקב התכווצויות בהריון, היא לא תקבל המלצות כלליות, אלא ספציפיות ביותר הנוגעות לה ולהריון שלה בלבד. כאשר הומאופת בודק אישה בהריון הסובלת מהתכווצויות מוקדמות , הוא בוחן את כלל המרכיבים הנוגעים לאותה מטופלת מבחינת אורח חיים, הרגלים, מצב נפשי ופיזי וכן האם אירע משהו שיכול היה לגרום להתחלת "התכווצויות בהריו"ן, כמו מתח בעבודה, או ביחסים בין-אישיים ומשפחתיים ועוד.

לאחר סקירה מדוקדקת של כל המרכיבים ואיתור הגורם, או הגורמים להתכווצויות, מתאים ההומאופת רמדי המתבססת על מחומרים טבעיים בלבד.

למה הומאופתיה? כי אין כל סכנה לעובר!

כידוע, אחת הבעיות בזמן הריון היא שאין אפשרות ליטול כמעט שום תרופה לא עבור תופעת התכווצויות בהריון או בחילות בהריון ולא בכלל, מכיוון שכולן מכילות מרכיבים כימיים שמזיקים לעובר. לא כך הדבר עם הרמדי הומאופתית, הנחשבת לבטוחה ביותר לנטילה במהלך הריון. למעשה, זו אחת הסיבות שנשים הרות רבות מעדיפות לפנות לטיפול הומאופתי, המציעה להן פתרונות יעילים, שאינם מסכנים כלל את העובר.

כעבור זמן קצר מתחיל להשפיע הטיפול ותופעות כמו התכווצויות בהריון נעלמות ובנוסף, המשך הטיפול אף מונע הופעת התכווצויות מוקדמות , עד הגעת מועד הלידה.

בעיות בהריון, חמורות כקלות, לא חייבות להיות חלק בלתי נפרד מהחוויה. פגישה עם הומאופת יכולה למנוע אותן, או לטפל בקיימות במהירות ובאופן הבריא והבטוח ביותר וכן להקנות לך כמה טיפים בהריון, שיהפכו את כל החוויה לנעימה יותר.

 

לקבלת ייעוץ חינם לחץ כאן חייג: 09-9559496 או 0509691079


| טיפול בהתכווצויות בהריון || תזונה נכונה בהריון || הריון |
 
 
פנו אלינו ונשמח לעזור


* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים