טיפול בהפרעת קשב וריכוז מבוגרים


טיפול בהפרעת קשב וריכוז מבוגרים כל המידע


הפרעות קשב וריכוז מבוגרים הן העדר יכולת שלהם להתרכז בנושא מסוים, יותר מאשר פרק זמן של דקות אחדות ברציפות. הפרעות קשב וריכוז מבוגרים באות לידי ביטוי בהסחות דעת תכופות, בעיצומה של עשייה כל שהיא המונעת מהם אפשרות להשלימו,  גם אם מדובר במטלה פשוטה, יומיומית, כגן סידור ניירות על שולחן, השלמת מאזן הוצאות והכנסות של משק הבית ועוד.


ביטוי לקיומן של  הפרעות קשב מבוגרים הוא, בין השאר, בתזזיתיות רבה, בהעדר יכולת לשבת במקום אחד יותר מאשר מספר דקות, צורך להגיד על כל מלה שנאמרת, אי שקט פנימי. יש מבוגרים שאובחנו בילדותם כמי שסובלים מהתופעה של הפרעות קשב וריכוז  והם מודעים להיות כאלה. רבים מהם מצליחים בחיים על אף ההפרעות בקשב וריכוז ומגיעים להישגים יפים בתחומים שונים.
למרות הפרעות קשב וריכוז מבוגרים...

הפרעות קשב וריכוז מבוגרים – כשמן כן הן: הפרעות. לא מדובר במום, בנכות או בחולי, חלילה.

מבוגרים שאובחנו כמי שלוקים בהפרעות קשב וריכוז עשויים לחיות חיים מלאים. הבדרן אברי גלעד, לדוגמה,  הצהיר לא אחת על היותו לוקה בהפרעות אלה, שאכן, ניכרות  באופן שבו הוא מתנהג, כפי שהוא ניבט בתכניות שהוא מנחה בטלוויזיה: הוא נראה בהן חסר שקט, תזזיתי, לא אחת תוקפני (תוקפנות אף היא ממאפייני הפרעות קשב וריכוז מבוגרים), מוסח-דעת בשל גירוי כל שהוא במהלך הריאיון, נע מדבר לדבר. הוא אינו יחיד.  אף שתהיה מידה של הפרעה בקביעה, לפיה גלעד  עושה קריירה בהיותו אחד מבין הלוקים בתופעה של הפרעות קשב וריכוז מבוגרים, הוא מצליח היטב בתחומו למרות הלקות בה. הוא אף מיטיב לנצל את התכונות המקשות עליו להתרכז לצורך בנייתה וטיפוחה של פרסונה טלוויזיונית שאי-השקט התמידי הוא ממאפייניה המובהקים.

המענה לתופעה זו הוא  טיפול בהפרעות קשב וריכוז מבוגרים, טיפול הומאופתי.

בעוד תרופות שונות הניתנות ללוקים בהפרעות קשב וריכוז עלולות  לגרום תופעות לוואי קשות ( ודאי כאשר מדובר בריטלין, אשר הוויכוח על אודות מידת יעילותו מזה והמחיר שגובה השימוש בו מזה מתנהל במקומותינו מזה זמן ולא שוכך אלא מחריף), הוכח כי  תכשירים הומאופתיים משפרים ומיטיבים באופן דרמטי את מצבם של הסובלים הפרעות ריכוז וקשב מבוגרים.

רמדי הומאופתית מסייעת להגברת השקט הפנימי, לצמצום משמעותי בכמות ההתפרצויות וממתנת מאוד  את ההיפראקטיביות של  מי שנכללים בקטגוריה של הפרעות קשב וריכוז מבוגרים.

תכשיר הומאופתי על טהרת החומרים הטבעיים אינו כרוך בתופעת לוואי כל שהיא. הוא יכול להינתן במקביל לתרופות ולא על חשבונן.

הניסיון  מוכיח, כי הומאופתיה היא מענה מיטבי לתופעה של הפרעות קשב וריכוז מבוגרים, עד כדי העדר כל צורך להוסיף להשתמש בתרופות.


לקבלת ייעוץ חינם לחץ כאן או חייג: 09-9559496 או 0509691079| טיפול בהפרעת קשב וריכוז מבוגרים || טיפול בקשב וריכוז |
 
 
פנו אלינו ונשמח לעזור


* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים