טיפול בהפרעות קשב וריכוז אצל ילדים


אבחון הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים

באמצעות אבחון ניתן לגלות קיומן של הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים. אישור ההפרעות או שלילתן באמצעות אבחון מקצועי מסודר חשוב כדי להתאים את סוג הטיפול הרצוי וההולם. הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים מלוות, לא אחת, בסימפטומים נוספים המהווים חלק ממאפייניה של תופעת הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים, כגון – פעלתנות יתר, תוקפנות, חרדה, לקויות למידה  ועוד.


אבחון מוקדם של הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים מאפשר מתן מענה טיפולי להתמודדות אם תופעה זו. טיפול תרופתי ( או חלופי), תמיכה וייעוץ להורי הילדים הלוקים בהפרעות אלה ועוד. אחת התרופות  השכיחות לטיפול בתופעה של הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים היא רטלין. לבד מהשפעתה קצרת המועד ואי פתרון הבעיה מהשורש, שימוש ברטלין עלול להיות מסוכן בשל תופעות הלוואי הנלוות לשימוש בו.

הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים – מענה הומאופתי

שימוש ברמדי הומאופתי טבעית כתחליף לרטלין כימיקלי  הוכח  כיעיל ואף זול יותר. נתונים מצטברים מוכיחים, כי כ – 50% מהילדים המשתמשים ברטלין כמענה לבעיית הפרעת קשב וריכוז אצל ילדים אינם מגלים כל סימן של שיפור בעקבות השימוש בו. הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים אלה נותרות בעינן. תכשיר הומאופתי שמותאם באופן פרטני על-פי מאפייני התופעה  הייחודיים למטופל בנושא בעיות קשב וריכוז אצל ילדים, עשוי לפתור אותן מהשורש. לבד מהיכולת של מי שצורכים רמדי הומאופתית לתפקד טוב יותר במטלות המחייבות קשב וריכוז  יש לתכשיר ערך מוסף: הם נרגעים ומתחסנים, מסוגלים למתן את דחפיהם, לרסן התפרצויות ולגלות איפוק וסבלנות רבים יותר נוכח גירויים סביבתיים שונים.

הצד החיובי של הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים

לא מעט ממי שמאובחנים כלוקים בתופעה של הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים מבורכים בתכונות ובכישורים חיוביים: הם בעלי דמיון מפותח ועשיר, יצירתיים, בעלי מעוף ויוזמה; מחשבתם גמישה. הם חדשניים ובעלי תושייה, אנרגטיים, סקרניים, מסוגלים לגייס מעצמם מוטיבציה ומשאבים רגשיים ושכליים כדי להציב לעצם מטרות ולחתור להשיגן.

 הפרעות קשב וריכוז אינן מעידות על העדר כשרון בתחומים אינטלקטואלים שונים. יש מבין  המאובחנים כבעלי הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים שהם בעלי חשיבה מקורית וחריפה ואף בעלי חוש אמנותי ואסתטי מפותח.

לקבלת ייעוץ חינם לחץ כאן חייג: 09-9559496 או 0509691079

| טיפול בהפרעות קשב וריכוז אצל ילדים || הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים |
 
 
פנו אלינו ונשמח לעזור


* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים