הומאופתיה לילדים

הומאופתיה לילדים ותינוקות

הבחירה הנכונה ביותר לילדך!


ילדים קטנים ותינוקות סובלים לעיתים קרובות ממחלות וכאבים שונים – בקיעת שיניים, דלקות אוזניים, בעיות עיכול ועוד. המערכת החיסונית של ילדים עדיין בחיתוליה, ולכן הם נוטים להדבק מנגיפים יותר מאנשים מבוגרים.

הסבל הרב שכרוך במחלות אלה פוגע באורח חייהם של ילדים ומונע מהם לישון, לאכול ואפילו לשחק כפי שהם רגילים, ולנו ההורים הדבר גורם לחוסר אונים, הפסד ימי עבודה ותסכול רב. 

הומאופתיה רואה כאבים ומחלות שונות בילדים כתסמינים לבעיות עמוקות יותר, ומטרתה היא להקל עליהם ולעזור לגופם לרפא את עצמו ולחזור לעצמם מהר ככול האפשר תוך שימוש באמצעים טבעיים, הומאופתים.

בהתאם לגישה ההומאופתית, טיפול הומאופתי בילדים מותאם באופן אישי ומדוייק לכל ילד – לאופיו, צרכיו הרגשיים ואורח חייו - מפני שכל בעיה היא ייחודית לאדם שסובל ממנה, ובעצם מהווה חלק מהרבדים השונים שמרכיבים אותו. הומאופתיה מהווה טיפול מקיף לבעיה עצמה ותעזור לחולה להבריא באמת ובמהירות ותנטרל את הסימפטומים של המחלה.

היתרונות של הומאופתיה לילדים לעומת טיפולים אחרים


בטיפולי הומאופתיה לילדים התכשירים הניתנים כטיפול מקיף עשויים מחומרים טבעיים בלבד, ולכן אין חשש לתופעות לוואי והתמכרויות שלא לצורך, לעומת זאת, רוב התרופות הקונבנציונליות מכילות חומרים כימיים, השימוש באנטיביוטיקה הולך וגובר,ונטילתן של תרופות אלו פוגעת במערכות שונות בגוף ומשבשת את תפקודן. תכשירים הומאופתיים מדוללים עד לריכוז נמוך מאוד, באופן שרק משמר את כוח הריפוי הטבעי שלהם, ועוזר לעורר את אנרגיית החיים ואת מנגנוני הריפוי הטבעיים הנמצאים בגוף המטופל, כך שהוא בעצם מרפא את עצמו ולא גורם חיצוני.

הומאופתיה קלאסית תטפל בתופעה זו בגישה שונה ובמקרים מסוימים נציע למשל רמדי הומאופתית המכילה קפאין מדולל. כידוע, קפאין גורם לערנות אך נטילת חומר המכיל מידה קטנה מאוד של קפאין תגרום לגוף להילחם בסיבה שגורמת לנדודי השינה.

להבריא בטבעיות

הומאופתיה לילדים מותאמת באופן אישי לכל ילד וילד, כך שכל טיפול מספק מענה מקיף ומדוייק לבעיותיו. בניגוד לתרופות רגילות, אשר לא מיועדות לטפל בסיבת הבעיה אלה רק מעלימות את התסמינים של המחלה, הומאופתיה לילדים עוזרת לעקור את הבעיה מהשורש, ובכך בעצם מבטיחה שהיא לא תחזור להטריד את ילדכם.

התכשירים הנמצאים בשימוש בתחום של הומאופתיה לילדים עשויים מצמחים וחומרים שונים מהטבע, אשר בנוסף לריפוי המחלה של הילד, מסייעים לחזק את המערכת החיסונית שלו, כך שנמנעות ממנו מחלות שונות נוספות בעתיד.

הומאופתיה לילדים הבחירה הנכונה

הומאופתיה לילדים יעילה במגוון רחב של בעיות בריאותיות, אשר נעות בין כאבים למחלות של ממש. באמצעות הקשבה והתמדה, ותוך התבססות על נסיוני העשיר בתחום של הומאופתיה לילדים, אני יכול לסייע לכל תינוק וילד להתגבר על בעיותיו במהירות ובקלות, ולחזור תוך זמן קצר לאורח חייו הרגיל.

זכרו – טיפולי הומאופתיה לילדים הם הדרך הבריאה והחכמה להתמודד עם תחלואים שונים שתוקפים את ילדיכם. חשוב להשקיע בטיפול הומיאופתי בריא ואיכותי כבר בגיל צעיר, כדי לעזור לילדיכם לגדול ולהפוך למבוגרים בריאים.

לקבלת ייעוץ חינם לחץ כאן חייג: 09-9559496 או 0509691079


| טיפול הומאופתי || המאופתיה לתינוקות |
 
 
פנו אלינו ונשמח לעזור


* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים