דף תודות

הומאופתיה מתאימיה גם לך - גבי זסלבסקי הומאופת
גבי זסלבסקי הומאופת בכיר, ששיטת הטיפול שלו טיפלה כבר באינספור לקוחות.
ייחודו של טיפול הומאופתי נמצא בכך שהוא מטפל בשורש הבעיה, בסיבה האמיתית!
טיפול הומאופתי מהווה פתרון גם לטיפול בתינוקות, קשישים ונשים בהריון.
אז תרצו להפסיק ליטול כדורים שלא באמת מרפאים את הבעיה?
בעזרת טיפול נכון אצל גבי זסלבסקי -תוכלו למצוא תחליף להכדורים.
התכשיר ההומאופתי לא ממכר לא מייצר תופעות לוואי ולא מפתח תלות. 
מעוניינים לדעת עוד ?קראו את מכתבי התודה וראו כי הטיפולים עובדים!

טיפול הומיאופאתי בדיכאון ופסוריאזיס   טיפול הומיאופאתי בדיכאון ופסוריאזיס
את הטיפול ההומיאופתי אצל גבי התחלתי כבר לפני כמעט שלוש שנים , הגעתי לגבי לאחר שניסתי כל מני טיפולים בשיטות שונות ומשונות מתחומי הרפואה המשלימה לאחר חיפוש מתמיד לריפוי עמוק ושורשי לאחר שנים של התנסויות בתחום יותר ויותר התחדדה לי ההבנה שאם אני- האדם מחפש ריפוי אזי שהוא צריך התאמה אישית לעצמו.
לאחר שהבנתי שהטיפול ההומיאופתי הוא שורשי ואינדיבידואלי לכל אדם בפני עצמו החלטתי להתנסות –כמו כל דבר טוב לקח לתוצאות הנעימות זמן להגיע אך שהניסים התחילו לקרות לא הייתה מאושרת מימני.
 
אפרט בכמה דוגמאות - לאחר שנים של דיכאון שנע בין תקופות קלות לתקופות ממש ממש קשות לאחר התמדה הגיעה תקופה חדשה לחיי.

כמו שאמרתי מקודם ניסתי המון תחומים ותמיד התמדתי לתקופות ארוכות זה כל מה שחשוב באמת על מנת לראות תוצאות בפועל אך דבר לא החזיק ממעמד באמת והשפיע עמוק כמו הטיפול ההומיאופתי הגיע תקופה מדהימה לחיי אני יכולה להגיד בפה מלא שכבר למעלה משנה אני לא בדיכאון!!! ואפילו שאני עוברת כמו כולם תקופות יותר טובות ופחות אני פשוט חיי את חיי ממקום עמוק של בטחון ומה שבדרך כלל קורה בדיכאון זה שהרגשתי שהקרקע נשמטת מתחת לרגליי החיים מאבדים פרופורציה ואין לי כוח לחיות ועכשיו אני מרגישה שיש לי הרבה יותר כוח אנרגיה ובטחון.
 
בנוסף רוב חיי הבוגרים אני חייה עם מחלת עור בשם פסוריאזיס שמלווה בהתקפים של התפרצויות ורגיעה  בעקבות ההתפרצות האחרונה והחמורה ביותר שחוויתי בחיי טופלתי ע"י גבי בדרך הומיאופתית, והפלא ופלא ללא כימיקלים או סטרואידים המזיקים מאוד לבריאות ומלווים בהמון תופעות לוואי קשות ולא נעימות – 

אלה אך  ורק באמצעות ההומיאופתיה וסובלנות המצב השתפר פלאים ואני נמצאת בנסיגה וניקוי גדול של רוב המחלה.

לסיכום גבי הוא אדם רגיש מסור מכיל ותומך וכל התכונות הללו הם שהופכים אותו למטפל הומיאופתי מדהים המגיע לתוצאות ריפוי ברמות גבוהות מדהימות!

מאחלת לכל האנשים בעולם לעבור טיפול הומיאופתי ולשנות לעצמם את החיים

המון המון תודה לך גבי זסלבסקי על מי שאתה
ועל דרך הטיפול הייחודית שלך.

מיכל.ק
טיפול הומיאופתי לבעיות במערכת העיכול ודיכאון   טיפול הומיאופתי לבעיות במערכת העיכול ודיכאון
לגבי היקר:
הגעתי אליך המצב פיזי גופני ירוד עם הצטברות של מכלול לא קטן של משקעים ומגבלות שייצרו חיי היום יום על הגוף. קשיים אשר גרמו לגוף והנפש לתפקד באופן לא תקין , שכן בדיעבד הבנתי שהבעיות במערכת העיכול מצב רוח ירוד ובעיות עור אלו היו הגורמים שהצביעו על כשל מסוים בפעילות התקינה של הגוף.

מאחר וברפואה הקונבנציונלית לא מצאתי מענה ופתרון למצבי החלטתי לנסות את הרפואה הטבעית והגעתי אליך ומביקורי הראשון בקליניקה שלך התחברתי לשיטה קיבלתי הקשבה ותמיכה מלאה מצידך יצאתי מלא אמון ואופטימיות ותקווה. ובאמת מייד בהתחלה ולהפתעתי הרמדי – התכשיר ההואמופתי שהכנת במיוחד בשביל השפיעה מהר מאוד ועזרה פלאים לשיפור במצבי.

מהר מאוד חל שיפור גדול במצב רוחי ובתפקוד הגוף , התופעות השליליות החלו להיעלם והשיפור היה ללא הכר.

אני כיום ממשיך בטיפולך ותחת מעקבך כששינויים ושיפור ישנם כל הזמן.

אני שמח ומאושר שנפלה בידי הזכות להגיע אליך ולזכות בטיפולך המסור ויחסך האישי והאכפתי ממעורבותך ונכונתך לתת מענה הקשבה בכל שינוי זמן ומצב.

תודה רבה רבה מכל הלב אתה השיטה ואבחנוך המדויק חולל שינוי חיובי גדול עבורי, קיבלת כוחות מחודשים ראיה וגישה והתמודדות נכונה ובריאה יותר אל מול אותם קשיים יום יומיים וזאת בזכותך.
מי ייתן ויזכו עוד אנשים רבים להתחבר ולהכיר אותך ואת השיטה הנפלאה והברוכה ולך יהיה הכוח לתת ולטפל עוד שנים ארוכות פוריות ומוצלחות.
מאחל המון בריאות אריכות ימים ובהצלחה לך וכל בני משפחתך.
שוב תודה.

ניסים.
טיפול הומאופתי בתסמונת הקדם ויסתית ,לחץ ועצבים   טיפול הומאופתי בתסמונת הקדם ויסתית ,לחץ ועצבים
את הטיפול הומיאופתי התחלתי בתקופה קשה המלווה במצבי רוח דיכאוניים,לחץ,מתח ועצבנות  .באותה עת גם המחזור החודשי שלי לא היה סדיר .
הגעתי אל גבי מעט נואשת ומאוד סקפטית בדבר הטיפול הומיאופתי ויעילותו.אני זוכרת שעוד בפגישה הראשונה שאלתי אותו האם הצלחת הטיפול תלויה באמונתי בו והוא אמר שהטיפול יעשה את העבודה כך או כך.

היום אני חושבת ,אומרת ומודה שהטיפול עזר לי מאוד.מדובר היה בתהליך ארוך  המלווה לעיתים בנסיגות שדרש זמן וסבלנות.גבי ליווה אותי והיה שם בשבילי להסביר ולתמוך
בכל זמן.הרגשתי שאני לא לבד ושתמיד יש לי אל מי לפנות  וזה עזר לי מאוד.

היום אני מרגישה משוחררת וחיונית  יותר באופן משמעותי .

מצבי הרוח הדיכאוניים כמעט ואינם. אני הרבה פחות עצבנית ולחוצה והמחזור החודשי שלי מגיע כמו שעון.

גיליתי בנוסף שגם תופעות אחרות שסבלתי מהן אשר לא בגינן הגעתי אל גבי נעלמו או פחתו כמו כאבי ראש תכופים מחזור לא סדיר ועוד .

אני יכולה להעיד בשם משפחתי שכולם נהנים מהצלחת הטיפול . בעלי וילדי מקבלים אימא ואישה חיונית ואקטיבית יותר עם יכולת התמודדות עם לחץ וקשיים.

תודה רבה לך גבי על המקצועיות, הליווי והתמיכה.

רחלי.ס
טיפול הומיאופאתי לבעיות בעור ופצעי אקנה (חצ'קונים)   טיפול הומיאופאתי לבעיות בעור ופצעי אקנה (חצ'קונים)
בס"ד
מאז גיל ההתבגרות סבלתי מפצעי אקנה ועור שומני ומבריק, ניסיתי לטפל בעור בכל מיני תרופות קונבנציונליות כגון- רואקוטן, אנטיביוטיקה ומשחות. אך, תמיד לאחר טיפול ממושך ומוצלח כאשר הפסקתי הפצעים חזרו. שמעתי על קיומו של טיפול הומיאופתי המטפל באקנה ובעל תוצאות מרשימות.

עפ"י תחושתי בתחילה כי הטיפול הומיאופתי בעל השפעה פסיכולוגית כמו תרופת פרצבו החלטתי לנסות. כעת, אני מטופלת בטיפול הומיאופתי במשך כחצי שנה ואני יכולה להעיד כך:

 מצב העור שלי השתפר ואינני מוטרדת עוד מפצעים ועור שומני כמו בעבר.

הדר.ח
טיפול הומאופאתי להפרעת אכילה ובעיות שינה  טיפול הומאופאתי להפרעת אכילה ובעיות שינה
לכבוד גבי זסלבסקי:
היי,

אני אימא לילדה בת 6.5 שנים , ילדה מאוד פעילה אנרגטית ותוססת וכל הזמן בתנועה , ילדה שלא אוכלת (מעולם) פירות וירקות ובכלל לא מוכנה להתנסות באוכל חדש.
בנוסף לבעיית האוכל קיים קושי נוסף , בערב לפני השינה אינה יכולה ללכת לישון לבד בעצמה וללא עזרה מצידי ( לציין שעד עתה ישנה איתי בחר ההורים) .

במחשבה עם עצמי היה לי די ברור שצריך לטפל בבעיות שציינתי והיה לי יותר ברור שאני פונה לטיפול הומיאופתי למרות שלא היה לי רקע מהו טיפול הומאופתי למעט שהטיפול נעשה במוצרים טבעיים שלא יכולים לגרום נזק לילדה וכך פניתי להומיאופת גבי זסלבסקי.

אנחנו בסה"כ אחרי המפגש השני וכבר החלו שינויים לטובה ,
והם – הילדה החלה לאכול דברים שלא אכלה מלפני ההומיאופתיה , הלכה לישון לבד בחדר ללא עזרה מצידי וללא בכי מה שהיה מלפני הטיפול ,והיום היא הולכת לישון ברוגע ומודעת לכך.

השיפור הוא משמעותי ומפתיע מאוד לטובה – אני ממליצה מאוד על גבי זסלבסקי.

סיגל.ח

לקבלת ייעוץ חינם לחץ כאן חייג: 09-9559496 או 0509691079

| טיפול הומאופתי || הומאופתיה לתינוקות |
 
 
פנו אלינו ונשמח לעזור


* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים