בעיות קשב וריכוז


טיפול בבעיות קשב וריכוז הפרעה שמקורה נוירולוגי

 

בעיות קשב וריכוז הן שם כללי להפרעה אשר מקורה נוירולוגית. בעיות  קשב וריכוז  עלולים להשפיע על הלוקים בהן הן בלימודים והן בתפקודם החברתי.  ידועים, בוודאי, ילדים הסובלים ממגוון השלכות הנובעות מ בעיות קשב וריכוז ומטופלים באמצעות רטלין.


בעיות קשב וריכוז אינן נחלתן של ילדים בלבד. מוכרים לא מעט מבוגרים שאובחנו כמי שלוקים בבעיות קשב וריכוז לא אחת בעקבות אבחון ילדיהם כסובלים מהן.הפרעות קשב וריכוז ניתנות לאבחון ולטיפול במגוון מסגרות, שיטות ואמצעים טיפוליים, אשר מטרתם לשפר ולהעצים את יכולות הלוקים בהפרעות אלה, בתקשורת בתוך המשפחה, בתפקודם  במסגרת לימודיות וחברתיות, לטעת ולהפנים בהן תחושת מסוגלות, חרף התסכולים שחוו בגלל בעיות קשב וריכוז.    

בעיות  קשב וריכוז – אתם לא לבד

מחקרים מוכחים, כי בין 5 ל – 10 אחוז מהילדים, בקירוב, לוקים בתופעה של בעיות קשב וריכוז. הספק שמטילים לא מעט אנשים ביעילותו של רטלין, המענה השכיח לתופעה של בעיות קשב וריכוז והסכנות הכרוכות, לדעת השוללים את נחיצות השימוש, גורמים לרבים להסתייג מעצם אבחנת ציבור בכלל וילדים בפרט כמי  שסובלים מ בעיות קשב וריכוז. במקביל, רווחת כיום הנחה בקרב לא מעטי חוקרים כי הפרעות קשב וריכוז הן תורשתיות וקשורות בהימצאותו של גן מסוים. כך או כך אין ספק – בעיות קשב וריכוז מעוררות עניין ו...מחלוקות. לא כל מי שסבלנותם פוקעת במהירות או שהם מגלים קוצר  רוח במקום שבו נדרש דווקא גילוי של היפוכו הם, בהכרח, "קרבנות" של בעיות קשב וריכוז. על מנת למצוא מענה נכון, הולם ובעיקר – יעיל, חשוב לדייק באבחנה.  יש כיום אבחונים ייחודיים וייעודיים לבירור היתכנות קיומן של בעיות קשב וריכוז.

טיפול בבעיות קשב וריכוז הפתרון הטבעי

 אין סיבה – ודאי שאין הכרח – לסבול מהימשכות הפרעות קשב וריכוז בעיקר לאחר אבחנת ילד או מבוגר כמי שלוקים בהן. מאחר שהשימוש ברטלין כרוך בתופעת לוואי רבות, והיות שהשפעתו אם בכלל, היא לטווח קצר בלבד ואין עדויות על שיפור משמעותי לאורך זמן בהתנהגות המטופלים באמצעותו,  הורים רבים מבקשים למצוא מענה  טיפולי בהומאופתיה.

ההומאופת מתאים לכל מטופל רמדי הומאופתית מתאימה אישית לנתונים המתקבלים מבירור מקיף שעולה משיחות עם הילד ועם הוריו. תכשיר הומאופתי מטפל בשורשן של בעיות קשב וריכוז ובכך מונע את  הימשכותן ואת הישנותן.   רמדי הומאופתית עמידה לאורך זמן, אינה כרוכה בתופעת לוואי והיא זולה יותר מטיפולים כימקליים שונים.

לקבלת ייעוץ חינם לחץ כאן חייג: 09-9559496 או 0509691079| טיפול בבעיות קשב וריכוז || בעיות קשב וריכוז |
 
 
פנו אלינו ונשמח לעזור


* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים