בית מרקחת הומאופתי – להבריא דרך הטבע

אם אתם מאמינים בהומאופתיה בדרך הבריאה ביותר לטפל בגוף שלכם, בוודאי תשמחו לשמוע את החדשות הבאות – בית מרקחת הומאופתי "נאות שושנים" מציע לכם מבחר עצום של תכשירים, תרופות ומשחות הומאופתיות טבעיות, שיעשו לגוף שלכם רק טוב!


יותר ויותר אנשים מצטרפים מידי יום למועדון ה"מעריצים" של הרפואה האלטרנטיבית, ומשתמשים במגוון השיטות הטבעיות, שהיא מציעה בדרך לחיים בריאים יותר, שהעיקרית בהן היא הומאופתיה.

אם גם אתם מתעניינים בתחום, בוודאי תשמחו ללמוד קצת יותר אודות העולם של תרופות הומאופתיות – איזה תרופות קיימות, כיצד מכינים אותן, באילו דרכים הן משפיעות על הגוף וכו' – ובדיוק בשאלות הללו נתמקד במאמר הזה.

הכל מתחיל אצל ההומאופת...

הרבה לפני שאתם הולכים אל בית מרקחת הומאופתי וקונים בו תרופות, יהיה עליכם לקבוע פגישה עם הומאופת. על מנת להתאים לכם את התרופה ההולמת ביותר למצבכם, ההומאופת יתחקר אתכם בפגישה זו על נושאים כמו אורח החיים שלכם, האופי שלכם, אופן התגובה שלכם במצבים שונים ועוד. בהתאם לתשובותיכם ההומאופת יקבע את הרמדי המתאימה עבורכם, אשר נמכרת בכל בית מרקחת הומאופתי . במקרים רבים הומאופתים נוטים להמליץ על בית מרקחת הומאופתי מסויים שכבר מוכר להם..

בית מרקחת הומאופתי – מה יש בו?

בית מרקחת הומאופתי הוא נדיר יותר מבית מרקחת רגיל. בתוך בית מרקחת הומאופתי נרקחים כל התכשירים הדרושים לטיפול הומאופתי, אשר חלקם נרקחים בהתאם להזמנות של הומאופתים, ואחרים הם רמדיס ייחודיים לאותו בית מרקחת הומאופתי .
בנוסף לכך, בתוך בית מרקחת הומאופתי תוכלו למצוא תכשירים טבעיים של חברות שונות מכלל העולם, אשר משווקות ויטמינים, תוספי מזון, תמציות פרחי באך וכדומה.
נאות שושנים - בית מרקחת הומאופתי במיוחד בשבילכם

מרגע שקיבלתם את שם הרמדי שאתם זקוקים לו, עולה השאלה – לאיזה בית מרקחת הומאופתי עליי לפנות? התשובה היא ברורה - בית מרקחת הומאופתי נאות שושנים , כמובן!

נאות שושנים הוא בית מרקחת הומאופתי הטוב ביותר בישראל. בתוך בית מרקחת הומאופתי זה, אשר נמצא בעיר חולון, משולבים ידע מעמיק, נסיון נרחב ורמה מקצועית גבוהה, אשר כולם יחד הופכים אותו לבית המרקחת המומלץ ביותר על ידי הומאופתים.
הבסיס להקמת בית מרקחת הומאופתי נאות שושנים החל להיבנות כבר לפני כחמישים שנה, כאשר מקימיו – רותי ורמי שילה, נפגשו בחוג לרוקחות של האוניברסיטה העברית. בעקבות פגישה זו הוקם נאות שושנים – בית מרקחת הומאופתי מהראשונים שקמו בארץ. נאות שושנים החל לפעול מאז 1972, ועד ימינו בית מרקחת זה מצטיין ברקיחת תרופות של רפואה אלטרנטיבית, עם התמקדות בהומאופתיה.
בית מרקחת הומאופתי נאות שושנים עומד לשירותיהם של תושבים מכל רחבי הארץ , ומציע שירות משלוחי תכשירים – היישר לבית הלקוח.

נאות שושנים – כימיה עם הלקוח

זה נכון שחלק ניכר מהעבודה של בית מרקחת הומאופתי משלבת בין מדע החומרים וכימיה, אך המילה "כימיה" מקבלת משמעות יותר רחבה שמדובר בבית מרקחת נאות שושנים. השירות האדיב, היחס האישי, הייעוץ המקצועי שמחכה לכם בנאות שושנים, הוא ברמה שלא תמצאו בשום בית מרקחת הומאופתי אחר. בבית המרקחת מקפידים ליצור תמיד "כימיה" עם הלקוח, וכאשר היא משולבת עם הידע, המיומנות והניסיון של הרוקחים של בית המרקחת – אין פלא שנאות שושנים הוא בית מרקחת הומאופתי הטוב בארץ!


| בית מרקחת הומאופתי || טיפול הומאופתי || הומאופת || הומאופתיה לילדים |
 
 
פנו אלינו ונשמח לעזור


* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר
 הומאופתיה  טיפול בהפרעות קשב וריכוז  טיפול בדלקת בדרכי השתן  טיפול בטחורים  טיפול באלרגיה  טיפול הומאופתי בהריון  טיפול בטיקים  טיפול במערכת העיכול  טיפול הומאופתי בילדים ותינוקות  טיפול בבעיות עור  טיפולים הומאופתים נוספים  מאמרים